Квитанції за світло отримають лише чернігівці

18:20, 23 травня 2016

 Економіка В Чернігові
квитанція за електроенергію в чернігові

Чернігівці не отримують квитанції за світло вже три місяці.

Відсьогодні, 23 травня, в Чернігові поновлена робота абонентських відділень електромереж ПАТ «Чернігівобленерго», тож, відповідно, чернігівці скоро отримають квитанції за світло, спожите за лютий-травень.

Про це йдеться на сайті ПАТ «Чернігівобленерго».

Там же повідомляється, що затримка в роботі спричинена нібито «деструктивною роботою» фінансового директора ПАТ «Чернігівобленерго» Руслана Стройного.

Він блокував підписання договорів та платіжних документів у всіх сферах діяльності «Чернігівобленерго», споживачі електроенергії Чернігівщини три місяці не отримували квитанції за електроенергію. У квітні – травні через неможливість повноцінно працювати була припинена робота абонентських відділів у всіх підрозділах «Чернігівобленерго». В тому числі підприємство не змогло провести процедуру закупівлі паперу.

йдеться у повідомленні.

Звісно, ця ситуація змусила чернігівців напружитися, особливо літніх людей, які переважно не користуються інтернетом та просто не вміють роздруковувати квитанції з «особистого кабінету». Як повідомляється на сайті, альтернативними засобами сплати за світло (онлайн-платежі, терміналами самообслуговування, кол-центр) скористалася лише третина чернігівців.

Через те, що чернігівці не отримували квитанції за світло три місяці, борги «Чернігівобленерго» зросли з 75 млн грн на початку року до 123 млн. Втім, у відомстві запевняють, що завдяки роботі Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача ситуація нібито зрушила з місця. Разом із тим адресно отримати квитанції зможуть лише чернігівці. Адже буцімто Стрункий «розщедрився» лише на виділення коштів на папір, на ремонт техніки та паливо для транспорту – ще ні.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації