"Якщо цю владу не зупинити – Україні і українцям не вижити!" – Наливайченко

17:34, 10 жовтня 2017

зупинити владу

На межі бідності ті українці, які ще не виїхали за кордон, а виїжджають масово: Україна втрачає кваліфікованих спеціалістів!

Люди доведені до зубожіння і відчаю: низькими зарплатами і мізерними пенсіями, високими тарифами на житлово-комунальні послуги, наголосив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко під час робочої поїздки на Житомирщину.

"Доведені ті, які ще не виїхали за кордон, а виїжджають масово: Україна втрачає кваліфікованих спеціалістів у багатьох сферах", - говорить політик.

Наливайченко зауважив, що, побувавши в різних частинах області, зробив невтішні висновки: в деяких районах життя зупинилося на рівні п'ятдесятих років.

Регіон потерпає від незаконної вирубку лісів, злочинногр видобутку піску і бурштину. А жителі Житомира потерпають від небезпечного громадського транспорту і приниження пенсіонерів, яким держава не компенсує ні копійки за проїзд. "Заборгованість перед медпрацівниками міста 63 мільйонів гривень - протестні настрої найвищі!

Якщо цю байдужу до проблем людей і некомпетентну владу не зупинити - Україні і українцям не вижити!" - наголосив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації