Слугувати, а не панувати, – Рух "Справедливість" озвучив свої вимоги до влади

13:13, 04 жовтня 2017

фінансування міських і районних лікарень

Потрібне фінансування міських і районних лікарень та негайно припинити ріст необґрунтовано захмарних комунальних тарифів!

Робочі місця, гідні пенсії і зарплати та доступна медицина для кожного українця – головні завдання влади. Якщо вона з цим не справляється, має поступитися місцем молодим фахівцям, які знають як це зробити та не будуть красти з кишень українців, – ці вимоги до влади представники Рух "Справедливість" озвучили під час віче у Верхньодніпровську, куди завітав лідер партії Валентин Наливайченко.

Рух "Справедливість" вимагає від уряду фінансування районних та міських лікарень та негайно припинити ріст необґрунтованих захмарних тарифів на комунальні послуги. Замість того, щоб продовжувати грабувати людей, влада повинна відновити роботу десятків українських підприємств та створити робочі місця з гідними заробітними платами. "У мене питання до Адміністрації Президента та Кабміну: чому замовлення не йдуть на українські заводи? Від них ідуть заявки тільки у МВФ на черговий транш, який знову вкрадуть, а кредити повісять на нас, наших дітей та онуків!" – наголосив лідер Руху "Справедливість". Влада має бути відсторонена від бізнесу, це одна з важливих умов для успішної боротьби з корупцією, вважають в "Справедливості".

Саме тому просять українців, які 29 жовтня обиратимуть депутатів своїх ОТГ, підтримати гідних та справедливих земляків, не заплямованих участю в оборудках. "Ми вимагаємо, щоб нам дали право обирати собі депутатів у ОТГ і, за необхідністю, відкликати їх, Ми вимагаємо, щоб нам дали право обирати суддів на місцях. Ми вимагаємо у влади реалізувати право розпоряджатися нашою землею, це мають робити не чиновники з АП, а територіальні громади. Ось основні справедливі принципи децентралізації, які ми відстоюємо", – наголосив під час віче керівник Секретаріату партії Руслан Колєсніков. Активісти Руху “Справедливість” на Дніпропетровщині вже сьогодні, не будучи у владі, бореться разом із кожним українцем за гідні умови життя, наголосив керівник Дніпропетровської обласної організації Руху "Справедливість" В'ячеслав Голенищев.

Сотні людей отримують безкоштовну юридичну консультацію та захист у судах, налагоджена різнопланова робота по допомозі воїнам АТО та членам їхніх родин. Також під час віче Руслан Колєсніков повідомив: Рух "Справедливість" 17 жовтня цього року у складі об'єднаної опозиції вийде на Майдан, де пройде всеукраїнська акція в підтримку великої політичної реформи. Вони домагатимуться зняти недоторканість із президента, народних депутатів та суддів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації