Не забиваєш ти – заб'ють тобі

16:20, 22 травня 2016

Чернігівська Десна

Чернігівська «Десна» не змогла в рідних стінах перемогти аутсайдера першої ліги ФК «Тернопіль». Фото: Мар'яна Харді

21 травня на стадіон ім. Ю. Гагаріна прийшло майже 2 тисячі глядачів. Чернігівські вболівальники очікували побачити перемогу своєї улюбленої команди, але не судилося.

В першому таймі повна ігрова і територіальна перевага була на боці Десни. Єгор Картушов та Євген Чепурненко мали гарні можливості забити, але воротар гостей діяв надійно. В чому тернополяни переважали господарів поля, так це в жовтих картках. Арбітр зустрічі показав в першому таймі гостям 3 гірчичники.

В другому таймі футболісти «Тернополя» не зробили висновків і продовжували фолити. На 47 хвилині захисник гостей Степан Клекіт отримав другу жовту картку та пішов відпочивати. В меншості гостям стало ще складніше протистояти атакам Десни. Більш того, на 83 хвилині футболісти «Десни» заробити право на пробиття одинадцятиметрового удару. Але штатний пенальтист Євген Чепурненко пробив в поперечину.

Нереалізований пенальті ще більше розлютив «сіверян». На 86 хвилині футболістам «Десни» все-таки вдалося розпечатати ворота гостей. Гол на рахунку корінного чернігівця Артема Грищенка. Але, на жаль, втримати переможний рахунок сіверянам не вдалося. Вже в доданий арбітром час гол в ворота Десни забив Тарас Гром'як. Він скористався помилкою воротаря «Десни» Богдана Когута, який невдало зіграв на виході й випустив м'яч із рук.

Напевно, буде найкоротший коментар. Таке буває у футболі, коли одна помилка просто перекреслила зусилля всієї команди.

зазначив тренер «Десни» Олександр Приходько

Таким чином, 1:1 нічия яка задовольнила лише гостей, які продовжують відчайдушно боротися за виживання. А «сіверяни» після 28 зіграних турів мають 37 очок і займають 8 сходинку в турнірній таблиці. Наступний матч футболісти «Десни» проведуть знову на власній арені. 27 травня до Чернігова завітає краматорський «Авангард»