Рух “Справедливість” збирає допомогу постраждалим від пожежі на складі боєприпасів в районі Калинівки (оновлюється)

17:01, 27 вересня 2017

допомога постраждалим від пожежі на складі боєприпасів в районі Калинівки

Отримати чи принести теплий одяг, засоби особистої гігієни, продукти, ліки можна у Вінниці в офісі обласної організації Руху

“Ми щойно дізналися про трагедію, не гаяли ні хвилини. Почали просто посеред ночі обдзвонювати наших партнерів, знайомих підприємців з проханням допомогти. Адже з Калинівки та сусідних районів евакуйовано, за офіційними даними, більше 30 тисяч чоловік. Багато хто виїздив із небезпечної зони не чекаючи евауації, щойно почувши вибухи”, - розповів Корченюк. Заступник керівника Вінницької обласної організації Руху Олександр Бартко всі необхідні ліки відвіз у 6-ту вінницьку школу.

Наразі волонтери “Справедливості” на прохання волонтерів фронтових збирають харчі для 300 вояків, яких привезли на розмінування території, не забезпечивши їх продуктами харчування. Принести аби отримати теплі речі, засоби особистої гігієни, продукти харчування, ліки можна у Вінниці в офісі обласної організації Руху В. Наливайченка “Справедливість”, що знаходиться на вул. Соборній, 38, офіс 303. Також волонтери Руху готові приїхати забрати чи відвести допомогу по місту та області.

Про це повідомив керівник облорганізації Роман Корченюк. Нагадаємо, що вчора пізно ввечері поблизу міста Калинівка загорілися склади зі зброєю. Станом на 10 годину ранку евакуйовано більше 30 тисяч осіб, заходи з евакуації населення тривають. Наразі відомо про двох людей, які отримали травми та були госпіталізовані. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів.

Наразі відомо про двох людей, які отримали травми та були госпіталізовані. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів. 13:00 Керівник обласної організації Руху Роман Корченюк домовився з готельно-ресторанним комплексом "Козацький стан" (м. Вінниця) про безкоштовне поселення пострадалих від вибухів під Калинівкою. Кому потрібна допомога, звертайтеся.

Окрім цього, від сьогодні на базі офісу Вінницької обласної організації Руху "Справедливість" працюватимуть юристи, які безкоштовно консультуватимуть людей у питанні відшкодування державою завданих збитків.

13.40 Одну родини вже поселили в готельно-ресторанному комплексі: “Кому потрібне поселення – звертайтеся!” – наголошує Роман Корченюк. Зараз волонтери Руху “Справедливість” разом із фронтовими волонтерами з Вінниці везуть продукти харчування воякам, яких привезли для розмінування території та влада не забезпечила їх усім необхідним.

14.00 Наразі в льосі свого житлового будинку разом із дружиною рятується Олег Омельянчик - керівник Калинівської районної організації Руху “Справедливість”, колишній начальник ВЧ А-1119, де наразі горить 48-й арсенал Міноборони України.

Він встиг вивезти дітей з небезпечної зони, сам виїхати не встиг. Наразі він забороняє будь-кому їхати за ним, бо прогнозує, що через певний час може почати горіти будівля, де зберігаються заряди до ГРАДів. Після того, як він зможе дістатися до Вінниці, Олег Омельянчик планує вийти на прес-конференцію та фахово озвучити своє бачення трагедії, яка сталася на Вінниччині.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації