Разом з виборами в Чернігів прийшли кадрові перестановки

18:30, 20 травня 2016

 Політика Вибори
Вибори округ №206

Кадрові перестановки під час проміжних виборів в Чернігові

Вчора, 19 травня, в Україні стартувала виборча компанія по чотирьох округам, до якої входить й округ №206, що розташований частково на території Чернігова та Ріпкінського району.

Про це йдеться в газеті «Голос України».

Охочі взяти участь у цих виборах можуть подавати пакет документів, починаючи з завтрашнього дня, 21 травня, до Центральної виборчої комісії (ЦВК). Самі ж вибори відбудуться 17 липня, а результати будуть оголошені до 1 липня.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook постійний член виборчих комісій Сергій Соломаха, за поданням партії «Солідарність» було замінено голову Новозаводської районної виборчої комісії Ірину Примеру на юристконсульта СТОВ «Тупичівське» Сергія Зубуту. На думку «експертів», це пов’язано саме з виборами по округу №206.

До того ж Територіальна виборча комісія (ТВК) звернулася до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з пропозицією припинення повноважень члена цієї комісії Ольги Хоніч («Самопоміч), яка систематично не виконує свої обов’язки. Нагадаємо, що нині вона працює заступником Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка («Солідарність»).

Соломаха повідомляє, що таке сумісництво суперечить букві закону. Він також додає, що у разі відмови партії «Самопоміч» замінити Ольгу Хоніч на іншу особу, ТВК може зменшитися.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації