Англійська для учасників АТО

16:09, 20 травня 2016

Англійська для учасників АТО

Англійська для учасників АТО

Кілька громадських організацій і влада вирішили допомогти учасникам АТО підвищити свій рейтинг на ринку праці та отримати базовий рівень володіння англійською мовою.

За словами голови Чернігівської організації «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка» Оксани Голубової , курс англійської для колишніх бійців розпочнеться 30 травня за адресою вул.Шевченко, 42 в кабінеті 205 та буде проходити два рази на тиждень у вечірній час.

«Англійська зараз допомагає як у веденні бізнесу, так і впливає на рівень зарплати людини. Тому спільними зусиллями - «Антикорупційного Руху», громадської організації “ЩИТ 41”, Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації та проекту "Армія Гідності" - ми допоможемо тим, хто захищає Україну», - сказала вона.

Для подачі заявки треба при собі мати посвідчення учасника бойових дій та документ, що підтверджує безпосередню участь в АТО.

Курси для учасників АТО безкоштовні. Для їх родин - знижка в 50% від ціни базового навчання. Кошти за навчання підуть на розвиток навчальної групи та виїзні English Speaking Club.

Демобілізовані бійці, які бажають поліпшити свої знання і отримати нові навички, мають звертатися в Центр допомоги учасникам АТО при ОДА за адресою: вул.Полуботка 70 (1 -й поверх), каб.110 у понеділок та п’ятницю з 11:00 до 15:00, або залишати свої контактні дані на реєстрації в холі.

Для попереднього запису на курси звертатися за телефонами:
ГО “Антикорупційний Рух В.Наливайченка” (073) 029 05 80
ГО “ЩИТ 41” (067) 463 14 47
Центр допомоги учасникам АТО при ОДА (095) 816 38 90

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації