Інспектували “Остреч». Учасники АТО задоволені

16:01, 20 травня 2016

санаторий Остреч

Інспектували “Остреч». Учасники АТО задоволені

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників анти терористичної операції , «Антикорупційного Руху» і проекту “Армія Гідності» перевірили надання послуг психологічної реабілітації для учасників АТО в санаторії Остреч міста Мена.

На Чернігівщині у цьому закладі оздоровлюються захисники України, які воювали на Донбасі з різних областей: Тернопільщини, Івано-Франківщини, Черкащини, Київщини, Херсонщини, Донеччини та інших місць.

Всі опитані учасники добре відгукувалися про умови реабілітації. Зокрема про різноманітне харчування, можливість проходити широке коло медичних процедур, займатися риболовлею на озері поруч і насолоджуватися мальовничими краєвидами.

Були побажання від бійців АТО ширше використовувати українські пісні по місцевій санаторній мережі та зробити більш прийнятним графік відвідування басейну.

Керівництво санаторію «Остреч» запевнило, що завжди намагається іти на зустріч побажанням захисникам України. Повідомили також, що зараз ще є вільні місця для реабілітації, але з настанням літнього сезону можливість потрапити до санаторію може стати проблематичною.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації