У Десни буде нова емблема

12:30, 20 травня 2016

Спорт
Емблема ФК Десна

Емблема Фк "Десна"

Футбольний клуб «Десна» оголосив про намір здійснити оновлення своєї клубної емблеми. Оскільки, сучасний логотип золотистого кольору не відповідає традиціям Сіверського клубу.

Нагадаємо, що ця золотиста емблема була створена ще за часів керівництва клубу одіозним Олексієм Савченко в сезоні 2007-2008.

ФК «Десна» вже понад 65 років. Більшу частину часу наші кольори були біло-сині. Наше коріння - це основа нашої сили, тому необхідно, щоб на футболках наших футболістів була така емблема, яка увібрала в собі історію клубу та міста.

повідомляє керівництво клубу.

Керівництво «Десни» закликає вболівальників команди приєднатися до процесу розробки нового логотипа. Свої пропозиції, можна або залишати в коментарях на сторінках ФК «Десна» в соціальних мережах, або надсилати на адресу desna.strategy@gmail.com.

Також в повідомлені необхідно вказати ім'я, прізвище та контактний номер телефону. Це можуть бути як текстові описи свого бачення нової емблеми (нова форма логотипу, використовувані шрифти, кольори), так і графічні зображення - ескізи готових робіт, окремі елементи, які необхідно включити в логотип, приклади емблем інших клубів.

25 травня відбудеться відкрите обговорення нової емблеми в Чернігові.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації