Волонтерський Центр «Справедливість» знову зібрав та доправив суттєву допомогу в зону АТО

08:41, 21 вересня 2017

бензопили, зварювальні апарати, ліки, теплі речі, мішки

Поїздка в АТО відбулася вдало, ми доставили: бензопили, зварювальні апарати, ліки, теплі речі, мішки, інші речі, – все чого потребують наші захисники.

Волонтерський екіпаж успішно повернувся з зони АТО, куди разом з колегами-волонтерами допомогу у більше ніж у п’ять населених пунктів та бойових позицій для наших захисників. Повідомляє керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Поїздка в АТО відбулася вдало, наші активісти якраз повернулися додому. Необхідне бійцям на передовій збирали у двох містах: Чернігові та Славутичі. Бензопили, зварювальні апарати, ліки, теплі речі, мішки, плівка для укріплення бліндажів, інші речі, – все чого потребують наші захисники на позиціях в районі сіл Світличне, Трьохізбенка, Берестове та міст Красногорівка і Маріуполь.

А також фрукти, чай, кава, печиво та інше чим підсолодити життя. Радо зустріли волонтерську допомогу бійці 58 окремої мотопіхотної бригади, бійці-добровольці батальйону Української добровольчої армії "УДА".

Порадували презентами ми і наших танкістів. Приїзд волонтерського екіпажу припав якраз у переддень їх професійного свята. А по дорозі додому, на Полтавщині нас порадували смачним обідом.

У селі Вільшанка господар кафе частує бійців та волонтерів безкоштовно. Ми ж вирішили підтримати гостинного господаря, заплативши за наш обід. Як розповіли волонтери: «Смачний обід після нелегкої дороги – це дуже доречно!» Ми повернулися і вже готуємось до чергової поїздки в зону АТО, а отже, Волонтерський Центр «Справедливість» продовжує збирати нову партію допомоги на передову!

Не залишайтеся осторонь, долучайтеся до збору волонтерської допомоги – саме Ваша підтримка допоможе нашим захисникам вистояти проти агресора!

Фото надані учасником поїздки, волонтером і професійним фотографом Олександром Купним.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації