Наливайченко скасував свою поїздку до США на запрошення американських партнерів у зв’язку з політичною ситуацією в Україні

12:17, 15 вересня 2017

Наливайченко скасував поїздку до США

Наливайченко мав намір обговорити у США стратегію протидії агресії РФ і повернення Криму, питання боротьби з корупцією

"На жаль, я змушений відкласти поїздку і заплановані на наступний тиждень важливі зустрічі через погіршення політичної ситуації в Україні", - йдеться у листах вибачення лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка на адресу американських партнерів.

У листах Наливайченко, зокрема, пише: "Як Вам відомо, авторитарні дії Президента України Петра Порошенка набрали ще більших обертів й наразі він розпочав низку масових репресій проти опозиційних сил, зокрема проти представників антикорупційних організацій...

Тому я відчуваю себе зобов’язаним залишитися в Україні, поруч зі своїми співвітчизниками, у тому числі активістами Руху “Справедливість”. Згідно з інформацією, що міститься у листах, Наливайченко мав намір обговорити у США стратегію протидії російській агресії і повернення Криму, питання боротьби з корупцією, створення в Україні Антикорупційного суду.

Він також наголошує, що цінує послідовну підтримку, яку Сполучені Штати надавали Україні протягом останніх 26 років, і просить представників США забезпечити Україну летальною зброєю для зупинки агресора.

"Сподіваюся, що вже під час нашої наступної зустрічі зможу повідомити Вам, що наша країна знову на правильному шляху", - йдеться у листі лідера Руху "Справедливість".

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації