Заради безпеки людей Саакашвілі змінив маршрут

20:45, 10 вересня 2017

Безпека і життя людей

Безпека і життя людей - понад усе!

Рішення про перетин українського кордону через КПП Перемишль, а не через Краківець, як було анонсовано раніше, було прийнято з міркувань безпеки людей, які приїхали відстояти інститут громадянства в Україні, написав на своїй сторінці у фейсбук керівник Секретаріату Руху Наливайченка "Справедливість" Руслан Колєсніков. "Безпека і життя людей - понад усе!

Ще вчора вся країна мала змогу бачити десятки "тітушок" із холодною зброєю, яких влада стягнула на ККП Краківець, тож, аби уникнути провокацій, Михайло Саакашвілі та політики, які його спроводжують, вирішили унеможливити провокації та, не дай Боже, кровопролиття", - зауважив Колєсніков.

Окрім цього, він нагадав, що лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко звернувся до президента Петра Порошенка з вимогою забрати з кордону всіх "тітушок" та негайно зупинити підвіз на кордон муляжів вибухівки.

"Саакашвілі та політики, які сьогодні разом із ним та з мільйонами українців, які проти "ручного" управління країною, що безсоромно впроваджує Порошенко, обов’язково звернуться зі сцени до людей, які зараз знаходяться на КПП Краківець!" - написав Руслан Колєсніков.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації