Наливайченко: соціальна несправедливість в Україні вбиває

17:51, 31 серпня 2017

Наливайченко розкритикував уряд

Наливайченко розкритикував урядові звіти про підвищення середньої зарплати в Україні і назвав таку практику«північнокорейскою»

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко назвав ключову помилку влади. На думку політика – «соціальна справедливість – це головне зобов‘язання влади".

За його словами є дві основні проблеми, які уряд не може, або не вміє здолати.

"Дві речі, які Кабмін через непрофесійність та корумпованість ніяк не може вирішити. Не має соціально справедливих зарплат і не має, головного, розвитку економіки», - зауважив він в ефірі каналу NewsOne.

Наливайченко розкритикував урядові звіти про підвищення середньої зарплати в Україні і назвав таку практику «північнокорейскою».

«Це совковий підхід. Так рахують «середніми зарплатами» тільки дві країни ще. Північна Корея і Російська Федерація. Європейські країни та Сполучені штати вираховують середню купівельну спроможність громадянина, купівельну спроможність сім‘ї. Яка різниця простому українцю, яку середню зарплату намалював уряд, якщо йому дитину не має за що одягнути до школи. Соціальна несправедливість в країні вбиває», - наголосив лідер руху «Справедливість».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації