Народні депутати з Чернігівщини підтримали Юрія Луценка

16:30, 17 травня 2016

Політика
Юрій Луценко

Новий Генеральний Прокурор України Юрій Луценко. Фото: Glavpost

Щоб голова фракції БПП «Солідарність» Юрій Луценко без юридичної освіти та належного досвіду роботи в Генпрокуратурі став Генеральним прокурором України, парламент вирішив змінити закон. Пропонуємо вам список чернігівських депутатів та їх голосування щодо цього питання.

Зміни в законодавстві, прописані в законопроекті №4645, підтримали Сергій Березенко («Солідарність»), Валерій Давиденко (висувався на виборах від «ЗАСТУПУ»), Олег Дмитренко («Солідарність»), Анатолій Євлахов («Солідарність»), Олександр Кодола («Народний фронт»).

Не підтримала таку ініціативу лиже одна чернігівська депутатка Анна Романова («Самопоміч).
Не голосували Василь Амельченко та Олег Купрієнко з Радикальної партії Олега Ляшка, а Валерій Дубіль («Батьківщина») був відсутній.

Втім, законопроект все одно був прийнятий, адже за нього проголосувало 258 депутатів. Переважно це були представники «Солідарності», «Народного фронту» і депутатських груп «Відродження» та «Воля народу».

В результаті такого голосування Верховна Рада України змінила вимоги, які висуваються перед потенційним кандидатом на посаду Генерального прокурора України і, відповідно, Юрій Луценко зміг обійняти цю посаду.

Нагадаємо, що за старим законом кандидат на посаду генпрокурора мав мати вищу юридичну освіту та стаж роботи в Генеральній прокуратурі України, тепер – достатньо лише стажу роботи в сфері права та законодавчому або правоохоронному органі (понад 5-ть років).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації