Рух Наливайченка "Справедливість" підтримав людей, які вийшли на Майдан

12:40, 16 серпня 2017

вийшли на Майдан

Без партійної символіки, з паспортами та Конституцією – перше зібрання штабу Спільних дій символічно відбулося на Майдані.

"Завдяки недолугим діям президента перше зібрання штабу Спільних дій символічно відбулося на Майдані", - заявив у своїй промові керівник Секретаріату партії Наливайченка, волонтер Руслан Колєсніков.

Без партійної символіки, з паспортами та Конституцією. Не за лідера "Руху ноих сил" Михайла Саакашвілі, якою Петро Порошенко вчора вирішив позбавити українського громадянства, а проти свавілля влади на чолі з президентом Порошенком. Основне гасло близько трьохсот мітингуючих, які сьогодні прийшли на Майдан Незалежності, - "Ми проти замаху на нашу свободу!".

Проти режиму Порошенка, який, на жаль, діє зараз в Україні, вийшли і активісти Руху Валентина Наливайченка "Справедливість", розповів керівник Секретаріату партії Руслан Колєсніков. Він упевнений: рішення президента щодо громадянства Саакашвілі - політична розправа над опозиційним політиком.

"Питання до Порошенка: чому ви не позбавили громадянства януковича, захарченка, плотницького? Чи це для вас - достойні українці???" - наголосив під час свого виступу Колєсніков.

У Русі Наливайченка впевнені: одним із факторів, який вплинув на таке рішення Порошенка, стала інформація про об'єднання партіотичних опозиційних сил та створення по всій країні штабів Спільних дій, основна мета яких - боротьба з корупцією. Минулого тижня про це заявили Михайло Саакашвілі та Валентин Наливайченко.

"Якби влада не противилася, штаби Спільних дій будуть працювати по всій Україні! І завдяки недолугим діям президента перше засідання Штабу відбулося тут - на Майдані! Символічно, я вважаю!" - зазначив Руслан Колєсніков.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації