Чергова перемога «Справедливості» в суді і перша для бійця-добровольця "УДА"

16:39, 13 липня 2017

перемога Справедливості в суді

За підтримки Руху «Справедливість», побратимів і волонтерів суд визнав добровольця учасником бойових дій

За підтримки Правого центру Руху «Справедливість» вчора Новозаводським судом Чернігова було встановлено юридичний факт участі в бойових діях на сході України чернігівського бійця-добровольця Української Добровольчої Армії ("УДА") Євгена Ланько.

Оскільки державою до цього часу не створено правовий механізм визнання бійців-добровольців. Рішення суду є єдиним державним документом, який підтверджує участь добровольця в бойових діях та в подальшому буде підґрунтям для отримання соціальних гарантій.

Повідомляє голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

«Правовий центр «Справедливості» надав безкоштовну юридичну допомогу в підготовці заяви Євгена в суд і безпосередньо на судовому засіданні. Євген Ланько виконував і зараз виконує свій громадянський обов’язок у зоні проведення АТО.

Те, що він у складі окремої тактичної групи «Волинь» "УДА" на посаді стрільця захищав бойові позиції в районі міста Мар’їнка, підтвердили на суді бойові побратими і відомі чернігівські волонтери. 

Як ми писали раніше Правовий центр Руху «Справедливість» вже супроводжував і продовжує супроводжувати у судах Чернігівщини справи бійців-добровольців, які захищали і зараз захищають Україну в зоні АТО.

За активної юридичної підтримки Руху «Справедливість» Деснянським і Новозаводськи судами Чернігова було встановлено юридичні факти участі уже дев’ятьох бійців-добровольців в бойових діях на сході України.» – додала Оксана Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації