Оксана Голубова: 5000 гривень для добровольців з обласного бюджету ініціював Чернігівський Рух «Справедливість»

16:23, 13 липня 2017

Рух Справедливість

До ініціативи«Справедливості»добровольці Чернігівщини ніколи не отримували взагалі жодної фінансової допомоги від держави

Вперше на обласному рівні Чернігівщини Рухом «Справедливість» підняте питання визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій та надання їм відповідних соціальних гарантій і пільг.

«Справедливістю», як ініціаторами створення і учасниками робочої групи з представників: державних служб у справах учасників АТО, органів місцевого самоврядування, волонтерів, добровольчих формувань та громадських організацій, створеної по цьому питанню, як повідомляє голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова – було вирішено: 

- змінити Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей у Чернігівській області на 2017-2018рр, в частині виплат одноразової допомоги із розрахунку загального фінансування у сумі 90 000 грн.

До ініціативи «Справедливості» бійці-добровольці Чернігівщини ніколи не отримували взагалі жодної фінансової допомоги від держави, тому юрист Чернігівської «Справедливості» Олександр Приходько запропонував надавати бійцям-добровольцям одноразову допомогу у сумі 5000 грн., що в рази перевищує аналогічну допомогу у інших областях. 

- визнати осіб-жителів Чернігівської області, які були чи є у складі добровольчих формувань, що задовольняють ряду критеріїв – бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті України на сході. 

- утворити комісію, затвердити її склад, положення та Порядок визначення бійців-добровольців, які брали участь у захисті України на сході. 

- звернутися до парламенту з пропозицією законодавчого врегулювання визнання бійців-добровольців.» 

«Дані пункти будуть внесені на розгляд чергової (серпневої) сесії Чернігівської облради у формі проекту рішення обласної ради.» – додала Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації