Лубківський: одна з ключових тем на переговорах G 20 – Україна

13:32, 09 липня 2017

Вибори
Маркіян Лубківський

Україна – одна з ключових тем на переговорах "Великої двадцятки"

Україна – одна з ключових тем на переговорах "Великої двадцятки".  Про це в ефірі телеканалу 112.ua заявив координатор Руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський. 

«Призначення посла Курта Волкера спеціальним представником США по Україні, про яке стало відомо перед зустріччю президентів Трампа і Путіна, – це чіткий позитивний сигнал світові. Україна на порядку денному і у сфері геополітичних інтересів США», - вважає Лубківський. 

Він підкреслив важливість запровадження посади спецпредставника, якої не було до цього часу, адже США традиційно вважают, що європейські проблеми має розв'язувати сама Європа. 

«Мій досвід роботи у балканських країнах переконує мене: такі призначення свідчать про те, що президент Трамп хоче бути саме тим президентом, який зможе припинити військовий конфлікт і агресію з боку Росії. Кільце навколо РФ стискається. США і міжнародне співтовариство стискають руку на шиї Росії, змушуючи приймати міжнародні правила співіснування. Таким чином змушуючи Росію припинити агресію», - зауважив дипломат.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації