Наливайченко зустрівся з першим віце-спікером парламенту Естонії Ееном Еесмою та провів низку важливих переговорів

13:24, 09 липня 2017

Вибори
Наливайченко

Зокрема, під час зустрічі з першим віце-спікером Рійгікогу Ееном Еесмою обговорили актуальні міжнародні теми.

Зокрема, під час зустрічі з першим віце-спікером Рійгікогу Ееном Еесмою обговорили актуальні міжнародні теми. 

«Для України позиція Естонії, яка зараз головує в ЄС, є вкрай важливою для стримування російського агресора. Лише консолідований міжнародний тиск може допомогти нам добитися повного виведення військ та спецслужб РФ із тимчасово окупованих територій України та звільнити всіх заручників та політв‘язнів», - заявив Наливайченко. 

Він також підкреслив: важливо, що Центристська партія Естонії усіляко підтримує членство України в ЄС та НАТО, за яке політично бореться Рух «Справедливість». 

Співрозмовники окремо торкнулися теми кримських татар, які мають одержати в Україні статус корінного народу, а у зв'язку з цим обговорили можливості співпраці в рамках багатосторонніх форматів, зокрема ООН. 

Також Валентин Наливайченко звернуся до високого представника естонського парламенту щодо підтримки українського культурного центру в Таллінні, яким опікуються українська родина Нестора та Богдана Лютюків. 

«Греко-католицький храм, етнографічний центр, недільна школа, папірня, потребують подальшої підтримки естонської влади. Це - унікальні острівці українського світу на естонській землі», - зауважив лідер Руху «Справедливість». 

На зустрічі говорили про співпрацю і допомогу українським ветеранам АТО. Перший віце-спікер естонського парламенту прийняв запрошення Валентина Наливайченка відвідати Україну найближчим часом.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації