«Справедливість»: жінка-боєць ЗСУ має доводити державі, що у добровольчому батальйоні в АТО була дійсно учасником бойових дій

11:51, 07 липня 2017

жінка-боєць ЗСУ

Нотаріальна і юридична допомога добробатам – дієва підтримка для оборонців України

На сьогодення нотаріальна та юридична допомога добробатам – це дієва підтримка для оборонців України. Діяльність Правового центру Руху «Справедливість» – це постійна, дієва і цілеспрямована юридична допомога усім без винятку громадянам, учасникам АТО, військовослужбовцям ЗСУ, бійцям-добровольцям, а ще співпраця з нотаріусами та всіма небайдужими до долі бійців юристами Чернігівщини.» – говорить про роботу центру голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

Така співпраця Руху «Справедливість» з приватними нотаріусами Артемом Завалієвим і Романом Реусом вкотре допомогла отримати Довіреність для Катерини, яка є зараз бійцем Збройних сил України на контрактній основі. 

Але незважаючи на те, що Катерина тривалий час до цього була парамедиком Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" (ДУК "ПС") – не може отримати статус учасника бойових дій, бо державою, чиновниками і депутатами не визнається її участь в АТО, у той час, коли ця мужня дівчина-парамедик, під кулями рятувала життя бійців і мирних громадян, але у складі добровольчого батальйону, бо на державному рівні досі так і не вироблений правовий механізм визнання бійців-добровольців. 

А час перебування Катерини у лавах ЗСУ для чиновників не є достатнім для отримання статусу, тому Рух «Справедливість» і надалі допомагатиме цій дівчині-бійцю ЗСУ у отриманні статусу і остаточному її визнанні учасником бойових дій на сході України. 

Катерина, разом з чоловіком Володимиром чернігівським бійцем-добровольцем, командиром «22-ї Резервної сотні» у м. Чернігів ДУК "ПС", про якого ми також нещодавно писали, коли Новозаводський суд Чернігова встановив юридичний факт його участі в бойових діях на сході України – це справжні герої і оборонці своєї держави.

Допомога яким від громадських активістів, держави і юридичних установ – є і стане гідним визнанням їхнього подвигу в обороні країни на сході.» – додала Оксана Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації