Рух «Справедливість» ініціював надання бійцям-добровольцям одноразової матеріальної допомоги у розмірі 5000 гривень

13:25, 06 липня 2017

визнання добровольців учасниками бойових дій

5 липня за участі Руху «Справедливість» відбулося 2-ге засідання робочої групи з підготовки питання про визнання добровольців учасниками бойових дій

«5 липня за участі представників Руху «Справедливість» відбулося друге засідання робочої групи з підготовки питання про визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій на обласному рівні. 

Головною метою представників «Справедливості» на робочій групі було збільшити обсяг коштів на суму 90 тис. грн. для надання одноразової грошової допомоги визнаним в установленому облрадою порядку бійцям добровольчих батальйонів, що і було підтримано усіма учасниками.» – повідомила голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

«Робоча група, створена постійною комісією облради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО – як результат розгляду звернення до комісії Руху «Справедливість». Головуючим на засіданні був заступник голови облради Арсен Дідур. У засіданні робочої групи взяли участь представники державних служб у справах учасників АТО, органів місцевого самоврядування, добровольчих формувань та громадських організацій. 

Учасники робочої групи ознайомилася з проектом рішення облради «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», де визначено порядок визнання бійців-добровольців АТО і надання їм цього статусу, а також утворено комісію з визначення бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України і затверджено склад та її положення. 

Були погоджені питання стосовно пунктів рішення, в яких будуть визначені обсяг соціальних гарантій і пільг та механізм їх надання. Також була підтримана ініціатива представників Руху «Справедливість» щодо надання бійцям-добровольцям одноразової матеріальної допомоги у розмірі 5 тис. грн., а не 3-х тис. грн. як було визначено у початковому варіанті. 

Робоча група доповнила проект рішення, зверненням до парламенту з пропозицією законодавчого врегулювання надання бійцям-добровольцям статусу учасника бойових дій та доручила Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації врахувати всі висловлені пропозиції та подати проект рішення на розгляд облради.» – додала Оксана Голубова.

Фото з сайту Чернігівської облради

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації