Медик-волонтер Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

17:36, 04 липня 2017

Ольга Сімонова

Медик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Медик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України. Про це на прес-конференції в агенції УНІАН повідомив керівник і співзасновник ПДМШ ім. Пирогова Геннадій Друзенко, який продемонстрував копію цього документу.

«17 березня, тобто три місяці тому, згідно указу Президента України № 77, громадянку РФ Ольгу Сімонову було прийнято до громадянства України. І про це повідомили лише зараз, на запит одного з народних депутатів. Тобто, 92 дні Ольга абсолютно не знала, чи набула вона громадянство», - зауважив Г. Друзенко.

На переконання медиків – волонтерів, влада лише демонструє свою проукраїнськість, але по суті - не змінилася. «Радянська ментальність нікуди не поділася. Ми воюємо за цінності, якими влада нехтує. Ми переможемо тоді, коли для Генштабу головною цінністю стане людське життя», - підкреслив він.

Нагадаємо, що за громадянство Ольги Сімонової Рух «Справедливість» та ПДМШ ім. пирогова, її колеги волонтери-медики та юристи боролися понад півтора року.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації