Гроші «на садочок» – селяни хочуть направити дійсно на його ремонт, а не на потреби місцевих чиновників

12:43, 03 липня 2017

закриття школи в с. Лихолітки

Керівник Козелецької місцевої організації «Справедливість» був на зборах с. Лихолітки Козелецького р-ну на запрошення селян, занепокоєних закриттям школи

29 червня керівник Козелецької місцевої організації Руху «Справедливість» прийняв участь у зборах села Лихолітки Козелецького району Чернігівщини. Він був запрошений селянами, занепокоєними, що місцева влада збирається закрити сільську школу.

Про це повідомила голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

«На сході (зібранні) села також були: голова Козелецької районної держадміністрації – Володимир Швед, Козелецький селищний голова – Олена Дмитренко її заступник, а також начальник відділу освіти районної держадміністрації.

Влада всіляко запевняла людей, що закриття школи не буде, а планують лише реформувати – з 9-тирічки на початкову школу (5-тирічку). І частину приміщень школи відати для дитячого садочку, бо він у аварійному стані і сенсу робити окремо його ремонт немає.

Люди були категоричні: їм потрібен і садок, і школа. Ще також говорилося про можливість залишити все без змін до наступного року, а спортзал школи, який знаходься серед приміщень дитячого садка – передати у користування садку.

Представники Козелецької «Справедливості», також уважно вислухавши проблеми і думки мешканців села, відвідали садок, лишили селянам свої контактні дані для постійного зв’язку з ними.

Як зазначалося нами раніше проблеми з дитячими садками, як у селищі Козелець так і в селах, що входять до Козелецької ОТГ – є і вони дійсно потребують якомога швидшого вирішення!» – продовжила Оксана Голубова. 

«Не є винятком і дитячий садок Лихоліток. Це справді дуже маленьке, старе приміщення, без ремонту, внутрішньої теплої вбиральні – також немає.

Селянам було обіцяно, що кошти, 35 тисяч гривень будуть направлені держадміністрацією у Ліхолітки. Завідуюча садочком та місцеві жителі хочуть, щоб ці гроші були використані саме на облаштування внутрішньої теплої вбиральні у садочку. Бо мешканці села занепокоєні, що сільський голова Лихоліток може використати ці гроші не на потреби садочку, а за іншим призначенням.» – коментує керівник Козелецької місцевої організації Руху «Справедливість» Андрій Пищолка. 

Рух «Справедливість» Чернігівщини і його представники на місцях чуємо і розуміємо проблеми місцевих жителів в тому числі Козелецької ОТГ і тому ми не залишимо людей у скруті і докладемо усіх зусиль для громадського контролю влади, для якомога швидшого вирішення проблем жителів Лихоліток.

Жителі Чернігівщини вже втомилися від пустих обіцянок чиновників та бездумних закриттів шкіл, садочків, лікарень в районах області і вкрай потребують допомоги громадських активістів і вимагають рішучих дій від влади, а тому у вирішенні цих питань ми усіляко допоможемо їм!» – додала Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації