Громадські активісти, волонтери мали б активно працювати у мирному житті – «Якби не війна...»

12:35, 03 липня 2017

фотовиставка Якби не війна

Представники Руху Справедливість відвідали фотовиставку «Якби не війна» П.Монтіна - героя АТО, патріота і сина Н. Ратушної волонтера.

«Днями представники Руху «Справедливість» відвідали фотовиставку «Якби не війна...», що нещодавно відкрилася і в Чернігові в «Кіно-культурному мистецькому центрі національно-патріотичного виховання дітей та молоді»!» – розповідає голова Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

«Це більше ніж просто світлини, це неймовірно промовисті фоторозповіді про українських героїв, їхніх матерів, сестер, дружин і просто близьких і рідних їм людей, які наважилися відпустити своїх рідних і справжніх чоловіків на війну і за цей час пережили мало не пекло… 

Серед робіт представлено світлину і сина нашої колеги, активного громадського діяча Чернігівщини і просто мами героя і оборонця України – Наталії Ратушної. 

Її син Петро Монтін (позивний "Шиша"), з перших днів АТО, а по факту війни і до цього часу захищає від агресора Батьківщину на сході, незважаючи на неодноразові поранення в боях – після лікування серце і душа героя та патріота своєї держави і рідної землі не може бути осторонь, коли іде війна. Тому Петро і досі там на передових позиціях, з гордістю і мужністю справжнього чоловіка виконує свій обов’язок перед Батьківщиною, оберігаючи мирне життя кожного українця! 

Окремо хочеться відмітити і світлини на яких наші мужні українки, жінки-воїни – постали у доволі незвичних, витончених, гарних і чарівних образах, майже таких, як і самі ці справжні Берегині рідного краю. 

Це не просто 122 фотографії – це 122 долі та історії бійців АТО, наших захисників і оборонців Батьківщини» – додала Оксана Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації