Справедливість: судом підтверджено участь командира «22-ї Резервної сотні» ДУК "Правий сектор" у бойових діях

16:41, 29 червня 2017

Володимир Число

Новозаводський суд Чернігова встановив юридичний факт участі, пораненого чернігівського добровольця, командира «22-ї Резервної сотні» ДУК ПС – Володимира Числа в бойових діях.

Новозаводський суд Чернігова встановив юридичний факт участі, пораненого чернігівського добровольця, командира «22-ї Резервної сотні» у м. Чернігів Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" (ДУК ПС) – Володимира Числа в бойових діях на сході України.

Про це повідомляє голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

«Володимир Число виконував свій громадянський обов’язок в районі с. Водяне, с. Піски, с. Опитне Донецької області та отримав осколкове поранення під час бою в районі позицій, поблизу шахти "Бутівка".

Як ми повідомляли раніше Правовий центр Руху «Справедливість» вже супроводжував і продовжує супроводжувати в судах справи добровольців, які захищали і захищають Україну в зоні АТО.

За активної юридичної підтримки Руху «Справедливість» Новозаводський і Деснянський суди Чернігова вже встановили юридичні факти участі біля 10 добровольців в бойових діях на сході України.» – додала Оксана Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації