Наливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

16:38, 29 червня 2017

Наливайченко

Генштаб нарешті має взяти на себе відповідальність та легалізувати роботу медиків-волонтерів ПДМШ ім. Пирогова, заявив лідер Руху “Справедливість”

Генштаб нарешті має взяти на себе відповідальність та легалізувати роботу медиків-волонтерів ПДМШ ім. Пирогова, заявив лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко під час спільної прес-конференції з медиками-волонтерами ПДМШ ім. Пирогова в ІА “УНІАН”.

“3 швидких, 30 медиків-волонтерів тільки Першого добровольчого медичного шпиталю перебувають на фронті просто зараз. Медики, знаходячись в окопах, рятують наших військових, допомагають тим цивільним, які зараз живуть у зоні АТО. Тож невже вони не заслуговують на офіційне залучення до сил та засобів АТО?” - наголосив Валентин Наливайченко.

Рік тому ПДМШ та Рух “Справедливість” добилися того, що Генштаб спільно з медиками-волонтерами напрацювали схему офіційної співпраці, розповів президент ПДМШ Геннадій Друзенко. “Однак, кожного разу за зміни керівництва Штабу АТО доводиться все розпочинати з чистого аркуша, починаючи з того, що доводити необхідність присутності в зоні АТО медиків-волонтерів. Зараз у нас знову виникли проблеми з підписанням чотиристороннього Меморандуму, який легалізує роботу ПДМШ”, - зазначає Друзенко.

Друзенко також наголошує, що медик-волонтер, на думку влади, це – злочинець, який без дозволу перебуває на режимній території. У свою чергу Валентин Наливайченко зазначив: дивлячись на постійний тиск влади на волонтерів та добровольців, працювати без офіційного залучення в зоні АТО може бути небезпечним та потягнути за собою неоґрунтовані звинувачення, які придумуються, як, на жаль, бачимо зараз, за лічені хвилини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації