Наливайченко: добровольці мають бути у владі

18:11, 26 червня 2017

Валентин Наливайченко

"Добровольці мають бути у владі, а не об'єктом знущань з боку влади і чиновників", – переконаний лідер громадсько-політичного руху "Справедливість"

"Добровольці мають бути у владі, а не об'єктом знущань з боку влади і чиновників", – переконаний лідер громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко. Таку заяву він зробив, перебуваючи у Дніпрі. 

За його словами, влада боїться, а тому всіляко перешкоджає залученню добровольців до управління країною. "Вони панічно бояться не лише допустити до державотворення набагато моральніших і чесніших за себе, але втратити контроль за фінансовими потоками". 

На переконання В. Наливайченка, добровольці мали б зайняти ключові позиції, передусім, в генштабі та міноборони, структурах, які опікуються питаннями соціального, медичного і правового статусу воїнів. 

"Вистачить займатися балачками – візьміть за зразок хорватську модель опіки за героями Вітчизняної війни 1991-1995 рр.. Хорватський досвід ще два роки тому фахівцями нашого руху був опрацьований і запропонований до використання", – закликав він владу. 

«Влада має дослухатися до думок добровольців, які з Майдану і з різних куточків нашої Батьківщини поїхали на схід обороняти рідну землю від агресора. Багато з них, як і на Майдані, героїчно полягли у боротьбі за Україну, а їх побратими, які, на щастя, повернулися з АТО живі, мають як моральне право, так і неоціненний досвід та могли б дійсно допомогти у питаннях соціального, медичного і правового статусу бійців АТО. 

Зокрема на Чернігівщині Рух «Справедливість» ініціював визнання добровольців учасниками бойових дій на обласному рівні, долучивши не лише чиновників, але і активних представників усіх добровольчих батальйонів Чернігівщини до процесу вироблення правового механізму реалізації цього питання!» – прокоментувала голова Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації