Наливайченко: застерігаю владу від тиску і репресій проти добровольців

17:29, 26 червня 2017

Наливайченко

Дискредитація і переслідування українських добровольців з боку влади – неприпустимі.Застерігаю владу щодо наслідків такої політики тиску!

"Дискредитація і переслідування українських добровольців з боку влади є неприпустимими. Застерігаю владу щодо наслідків такої політики тиску!", – заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, перебуваючи у Дніпрі.

В. Наливайченко висловив обурення почастілими, особливо останнім часом, фактами ганебного ставлення влади до своїх героїв. "Влада до цього часу не вирішила ані питань соціального та правового захисту воїнів, як і намагається чинити на них тиск з метою дискредитації", - наголосив він.

В.Наливайченко також нагадав, що з перших днів свого призначення парламентом у лютому 2014 року на посаду голови СБУ, започаткував практику запрошення до роботи в спецслужбі активістів-майданівців, патріотів, які без вагань стали на захист держави - "в той час ми ніколи не вдавалися до практики переслідувань добровольців. Навпаки – залучили їх до спільної праці і боротьби. Добробати це пам'ятають".

"Сьогодні громадсько-політичний рух "Справедливість" надає правову допомогу добровольцям по всій Україні", – додав він. 

За словами керівника Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксани Голубової: «Правовий центр Чернігівської організації допомагає всім учасникам АТО, бійцям ЗСУ і добровольцям у юридичному забезпеченні їх законних прав: за час роботи Правового центру було прийнято і опрацьовано близько 300 звернень, з них майже кожне звернення мало позитивний результат, по іншим очікуємо відповіді з профільних установ і державних служб та продовжуємо тримати на контролі ці питання!»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації