Наливайченко: українська армія має бути оснащена дронами для військових завдань. Це врятує життя наших воїнів.

15:43, 26 червня 2017

Наливайченко

Про це лідер Руху «Справедливість» заявив у Дніпрі, де відвідав конструкторське бюро, яке виготовляє безпілотники (дрони) для АТО.

Про це лідер Руху «Справедливість» заявив у Дніпрі, де відвідав конструкторське бюро, яке виготовляє безпілотники (дрони) для АТО. 

"Якби не українські волонтери, які продовжують самовіддано допомагати армії, Україна не встояла б перед агресором, ані в перші дні агресії, ані зараз. Це треба завжди пам'ятати і цінувати. Хлопці, які працюють тут у Дніпрі, волонтер Марія Берлінська, яка навчає українську армію управляти безпілотниками у Києві, роблять неоціненну справу. 

Але не волонтери, а влада має забезпечувати українські Збройні Сили дронами для військових завдань. І закуповувати їх не в далеких країнах, а тут – в Україні, посилюючи та розвиваючи нашу оборонну промисловість". 

За словами В. Наливайченка, в умовах, коли Росія і бойовики продовжують щодня обстрілювати українські позиції на сході, Україна має зробити все для того, аби врятувати життя кожного воїна. А це, на його переконання, можна зробити з допомогою "очей у небі". Поки триває агресія маємо убезпечити наших воїнів, підкреслив В. Наливайченко. 

"Бюрократія та корупція не мають стояти на заваді створенню повноцінного потужного підрозділу аеророзвідки у складі ЗС України та наявності відповідної кількості безпілотників на озброєнні армії", - переконаний він. 

На українських підприємствах вже давно мали б бути розміщені державні замовлення на виробництвом БПЛА, модулів для служби і проживання наших бійців, наголосив лідер Руху "Справедливість". Дніпро має такі виробничі потужності, але владою вони не використовуються.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації