Україні необхідне перезавантаження системи влади. Люди, суспільство змінилися, а система влади залишилась та ж

10:52, 22 червня 2017

Наливайченко та Голубова

Україні необхідне перезавантаження системи влади. Таку думку в інтерв’ю телеканалу NewsOne висловив лідер Руху "Справедливість"

Політик переконаний, що нинішня влада програє на виборах, коли б вони не проходили: «Беззаперечно можу стверджувати: коли і які б вибори не відбулись, зміна цього олігархічного клану неминуча. Потрібне перезавантаження, злам, щоб прийшли не нові олігархи і клани, а нові молоді люди. Нова лінійка молодих політиків», – вважає Наливайченко. 

За його словами, в Україні з’являються нові сили, які здатні скласти конкуренцію владі та яких підтримають люди. 

«Майбутнє в українській політиці – за новими обличчями, їхньою здатністю об’єднуватися, запропонувати іншу альтернативу, інший розвиток країні», – сказав лідер Руху «Справедливість». 

«У владу мають прийти нові обличчя з числа активістів, журналістів, дрібних і середніх підприємців, волонтерів, учасників АТО інших активних громадян – громадянському суспільству нарешті потрібно взяти владу і відповідальність у свої руки та за підтримки людей врешті-решт здійснити такі довгоочікувані реформи у своїх містах, селах і в країні вцілому» – додала голова Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Говорячи про майбутні вибори, та про те, хто може скласти конкуренцію Петру Порошенку, Наливайченко зазначив, що «все громадське суспільство, активні молоді люди – вже складають конкуренцію цій владі».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації