"Зміна існуючого олігархічного клану неминуча!" – Наливайченко

08:44, 22 червня 2017

Наливайченко

«Під час поїздок Україною пересвідчився, що проблеми в країні одні і ті ж: байдужість влади та руйнівна корупція» – зауважив лідер Руху "Справедливість"

Україні необхідне перезавантаження системи влади. Таку думку в інтерв’ю телеканалу NewsOne висловив лідер Руху "Справедливість", колишній голова СБУ Валентин Наливайченко.
Він зауважив, що під час поїздок Україною пересвідчився, що проблеми в країні одні і ті ж: байдужість влади та руйнівна корупція.

«Люди, суспільство змінилися, а система влади залишилась та ж - влада заради влади», - наголосив Наливайченко.

Він переконаний, що нинішня влада програє на виборах, коли б вони не проходили: «Беззаперечно можу стверджувати: коли і які б вибори не відбулись, зміна цього олігархічного клану неминуча. Потрібне перезавантаження, злам, щоб прийшли не нові олігархи і клани, а нові молоді люди. Нова лінійка молодих політиків», - вважає Наливайченко.

За його словами, в Україні з’являються нові сили, які здатні скласти конкуренцію владі та яких підтримають люди.

«Майбутнє в українській політиці – за новими обличчями, їхньою здатністю об’єднуватися, запропонувати іншу альтернативу, інший розвиток країні», - сказав лідер Руху «Справедливість».

Говорячи про майбутні вибори, та про те, хто може скласти конкуренцію Петру Порошенку, Наливайченко зазначив, що «все громадське суспільство, активні молоді люди – вже складають конкуренцію цій владі».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації