Наливайченко: сміття у влади в голові

08:21, 22 червня 2017

Цікаве
Наливайченко про ситуацію у Львові

«Сміття – в головах людей у владі»,– Наливайченко про ситуацію у Львові. Політик закликав владу припинити політичні ігри та допомогти Львову

Наливайченко: сміття у влади в голові (відео)

Лідер Руху "Справедливість", колишній голова СБУ Валентин Наливайченко закликає центральну владу припинити політичні ігри та допомогти Львову вирішити проблему із вивезенням сміття. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу NewsOne.

«Сміття – в головах людей у владі», - сказав Наливайченко, коментуючи ситуацію у Львові.

«Відповідальність за екологічну безпеку, зокрема, за вчасне вивезення сміття лежить на прем’єр-міністрові особисто та уряді. У державі за екологічну безпеку відповідає особисто президент і Рада нацбезпеки та оборони. Ось ті, хто мали діяти з першого дня виникнення проблеми», - наголосив Наливайченко.

Він зауважив, що центральна влада довгий час ігнорувала «сміттєву проблему» Львова, і втрутилася тільки після тиску активістів, журналістів та після того, як народні депутати з фракції «Самопоміч» оголосили голодування на знак протесту.

«А що їм, депутатам, залишалося робити? Якщо з найвищих кабінетів лунає команда «Тримати, поки рейтинг Садового не скотиться у нуль»?», - наголосив колишній голова СБУ.

На зауваження ведучої, що львів’яни продовжують підтримувати мера Андрія Садового навіть попри те, що центральна влада намагається розхитати ситуацію у місті, Наливайченко зауважив, що українці – дуже розумні люди.

«Коли граються з їхньою безпекою, безпекою їхніх дітей, з безпекою щоденного виживання – це нічого доброго центральній владі не принесе. І тому я закликаю – схаменіться! Викиньте сміття зі своєї голови тут, у Києві, владо. І починайте діяти за законом та вашими зобов’язаннями, тобто рятуйте місто», - закликав політик. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації