Наливайченко: Ніщо так не принижує людську гідність, як корупція

13:20, 20 червня 2017

Цікаве
Офшори влади

Офшори влади– основна причина обкрадання людей, бійців, Оборонпрому. Корупція– це причина того що на передовій досі немає сучасної зброї

Офшори владної верхівки – основна причина обкрадання людей, українських бійців, Оборонпрому. Корупція – причина того, що на передовій досі немає сучасної зброї та гідних умов життя для наших захисників. Ніщо так не принижує людей, як корупція влади, наголосив лідер Руху “Справедливість” в ефірі програми «Інша Україна» з Михайлом (Міхеїлом) Саакашвілі на телеканалі ЗІК.

“Корупція – це гниль, яка задушила не один патріотичний рух у нашій країні, нівелює всі досягнення Революції Гідності. Саме в цьому причина провалів і зради. І сьогодні, якщо ми говоримо, хто саме зраджував і продовжує зраджувати людей, – це купка корумпованих чиновників. Риба гниє з голови і Україні і в Росії», — зауважив Наливайченко.

За його словами, неймовірний рівень корупції на вищих щаблях влади змушує вийти людей на вулицю, на масштабні акції протесту, як от днями в Росії.

«Це ми бачили в Україні в 2013-14 роках і днями в Росії, коли в Москві вийшли близько двох мільйонів росіян проти політики президента Путіна»,- наголосив лідер руху «Справедливість».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації