«Україна втрачає кадри в різних сферах через разючу різницю рівня життя з країнами ЄС

11:44, 19 червня 2017

Цікаве
Валентин Наливайченко

"Всі ці фактори виганяють наших людей за кордон у пошуках кращого життя." – лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

"Особливо загрозливих масштабів відтік українських фахівців за кордон набув на Закарпатті. Третина місцевих мешканців на заробітках, передусім в Угорщині та Чехії", – наголосив політик. 

За його словами, неспроможність теперішньої влади забезпечити людям гідні умови життя і праці перетворює проблему трудової міграції не лише на демографічну і соціальну, але й на економічну та безпекову. 

"На Закарпатті проживає 1 мільйон 200 тисяч громадян і десь орієнтовно 400 тисяч працює на заробітках за кордоном. В закарпатському регіоні криза кадрів відчувається особливо гостро", – підкреслив лідер Руху «Справедливість». 

Подолати цю проблему можна через ефективну, а не міфічну боротьбу з корупцією, людям потрібні потужні інфраструктурні проекти, а також звільнення від державного тиску на малий і середній бізнес. 

«Разом з підвищення урядом з 1 січня цього року мінімальної заробітної плати, надсиланням податковою різних запитів підприємцям з вимогами надати копії документів, які підтверджують проведення певних фінансово-господарських операцій чи вимоги з'явитись для надання пояснень.

Ці та подібні способи тиску, який і досі чинить податкова на малий і середній бізнес, позбавляючи роботи і робочих місць і змушує українців шукати кращої долі закордоном» – підсумувала голова Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації