Наливайченко: чистий Львів - це питання національної безпеки і відповідальність президента

09:19, 19 червня 2017

Цікаве

Центральна влада має допомогти Львову вирішити існуючу екологічну проблему, а не топити його у смітті, заявив лідер Руху "Справедливість"

Центральна влада має допомогти Львову вирішити існуючу екологічну проблему, а не топити його у смітті, заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко під час візиту до міста Лева.

За словами політика, ситуація вкрай загрозлива. Особливо потерпають житлові масиви, люди стали заручниками побутових відходів і політичного сміття.

"Я мав можливість у цьому переконатися особисто, перебуваючи у Львові. Питання вивезення і утилізації сміття мало бути вирішене міською владою давно. Але це не означає, що проблему треба перетворювати у політичну, стискаючи, водночас, екологічний зашморг на шиях львів'ян", - наголосив В. Наливайченко.

Оскільки проблема набула загальнодержавного значення, Наливайченко закликав президента, прем'єра і мера Львова негайно провести відкриту для громадськості і преси зустріч для вирішення проблеми зі сміттям, заради здоров'я львів'ян.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації