Наливайченко: чистий Львів - це питання національної безпеки і відповідальність президента

09:19, 19 червня 2017

Цікаве

Центральна влада має допомогти Львову вирішити існуючу екологічну проблему, а не топити його у смітті, заявив лідер Руху "Справедливість"

Центральна влада має допомогти Львову вирішити існуючу екологічну проблему, а не топити його у смітті, заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко під час візиту до міста Лева.

За словами політика, ситуація вкрай загрозлива. Особливо потерпають житлові масиви, люди стали заручниками побутових відходів і політичного сміття.

"Я мав можливість у цьому переконатися особисто, перебуваючи у Львові. Питання вивезення і утилізації сміття мало бути вирішене міською владою давно. Але це не означає, що проблему треба перетворювати у політичну, стискаючи, водночас, екологічний зашморг на шиях львів'ян", - наголосив В. Наливайченко.

Оскільки проблема набула загальнодержавного значення, Наливайченко закликав президента, прем'єра і мера Львова негайно провести відкриту для громадськості і преси зустріч для вирішення проблеми зі сміттям, заради здоров'я львів'ян.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації