Наливайченко розповів у Львові, за яких умов чекати розвитку України

09:17, 19 червня 2017

Цікаве
Наливайченко у Львові

«Прорив і розвиток України можливий лише за умови, якщо у владі та в політиці буде якомога більше людей які поділяють два головних принципи – патріотизм і чесність!»

Прорив і розвиток України можливий лише за умови, якщо у владі та в політиці буде якомога більше людей, які поділяють два головних принципи – патріотизм і чесність. У цьому впевнений лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Якщо хтось зрадить цим принципам, має піти з посади, не заважати справжнім українцям змінювати країну. Про це заявив у Львові під час зустрічі з активом партії, інтелігенцією, представниками громадських організацій політик.

"Ми – інші, пропонуємо українцям іншу модель, іншу команду. Наша платформа є українською і має привести нових людей до влади - від Києва до місцевих органів влади. Їхня робота та діяльність побудована на чітких українських принципах та ідеалах", - зазначив Наливайченко.

У активу Руху "Справедливість" не має сумнівів у тому, що в Україні має бути жорстко відділено бізнес від влади. "Ось такі ми - сучасні патріоти! Ми знаємо, що треба насправді зараз зробити у власній країні. Нас об’єднує і спонукає до дій розуміння того, що в нашій державі можна і треба робити все можливе, щоб життя було справедливим. Наше завдання – захищати країну від зовнішнього агресора і всередині країни видаляти ракову пухлину, яка називається "корупція", - наголосив політик.

Валентин Наливайченко підкреслив, що йдеться насамперед про боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади, яка на хвилі Майдану прийшла до правління, але згодом розчарувала українців. Українці розчаровані всюди: від Львова до Києва та Запоріжжя. «Спілкуємося з людьми і чуємо наскільки вони розчаровані тим, що нас знову зрадили", - зазначив Валентин Наливайченко. За його словами, в країні знову запанувала бідність, безнадійність і приниження.

Серед національних пріоритетів Руху В. Наливайченка "Справедливість" - інтеграція до Європейського Союзу і НАТО, безпека та соціальна справедливість для кожного українця.

Співпрацювати та змінювати Україну на краще Рух “Справедливість” буде разом із чарівними Надією Кохалевич і Мирославою Кушнір, які представляють обласну Всеукраїнську Лігу українських жінок. Багато спільних планів на майбутнє також окреслили сьогодні з отаманом українського козацтва Всеволодом Іськівом та представниками ГО “Львівська обласна спілка соцзахисту бійців АТО та сімей загиблих”, яку очолює Богдана Сірків.
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації