Наливайченко вимагає вдосконалення процедури перетину західного кордону України

19:23, 16 червня 2017

Цікаве
процедура перетину західного кордону України

"Процедура перетину західного кордону України нашими громадянами на автомобільному транспорті є суцільним приниженням і має бути суттєво вдосконалена!"

Процедура перетину західного кордону України нашими громадянинами на автомобільному транспорті є суцільним приниженням і має бути суттєво вдосконалена. Про це заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, перебуваючи в Ужгороді.

"Це дуже добре, що Європейський Союз відкрив двері для українців, скасувавши візи, але недостатня кількість переходів з країнами ЄС, передусім Польщею, Угорщиною та Румунією, відсутність якісних і широких доріг та слабкий менеджмент на самих переходах перетворюють процес в'їзду українців до країн ЄС на неабияке випробування", – зауважив політик.

На його переконання, країна має порвати з радянською традицією приниження власних громадян на кордоні. Наші прикордонники і митники мають працювати для людей, а не навпаки.

"Людей не треба виганяти з автівок і автобусів для перевірки: віддав у віконце паспорт – одержав штамп – їдеш далі. Є потреба - авто ставиться набік і проводиться перевірка. Українці не повинні чекати годинами в довжелезних колонах на десятки чи навіть сотні машин", – наголосив Наливайченко.

На переконання лідера руху "Справедливість", українська влада у питаннях покращення ситуації на західних кордонах нашої держави має діяти синхронно із європейськими партнерами. А саме: створити комфортні умови для українців і розвантажити кордон.

"Треба відкрити більше десяти додаткових переходів. Західні європейці до цього готові. Справа – за українською владою" – заявив політик.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації