Наливайченко: діалог нової України з новою Росією можливий лише після того, як Росія поверне Крим

13:05, 08 червня 2017

Наливайченко

«Після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України, звільнить усіх заручників і політв'язнів–лише тоді можливий діалог нової України з новою Росією»–Наливайченко

Наливайченко: діалог нової України з новою Росією можливий лише після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України та звільнить усіх заручників і політв'язнів.

Після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України та звільнить усіх заручників і політв'язнів - лише тоді можливий діалог нової України з новою Росією. Заявив у Вільнюсі на опозиційному ІІІ Форумі вільної Росії лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Наливайченко виокремив три ключові вимоги для такого діалогу.

«По-перше необхідно повернути Крим і звільнити тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, вивести заідти свої війська і спецслужби. Потім  звільнити усіх громадян України, які незаконно утримуються в заручниках, та політв'язнів у РФ, зокрема, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Миколу Карп'юка, Станіслава Клиха, Ахтема Чийгоза, Романа Сущенка, Ільмі Умерова та всіх інших. Третьою складовою є притягнення до відповідальності осіб, причетних до розгортання агресії, скоєння злочинів проти людяності»,- наголосив політик.

Він підкреслив, що для відновлення діалогу між двома країнами ця вимога є незмінною і до діючого сьогодні в Росії режиму, і до тієї влади, яка неминуче рано чи пізно прийде йому на заміну.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації