Наливайченко: діалог нової України з новою Росією можливий лише після того, як Росія поверне Крим

13:05, 08 червня 2017

Наливайченко

«Після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України, звільнить усіх заручників і політв'язнів–лише тоді можливий діалог нової України з новою Росією»–Наливайченко

Наливайченко: діалог нової України з новою Росією можливий лише після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України та звільнить усіх заручників і політв'язнів.

Після того, як Росія поверне Крим, окуповані території сходу України та звільнить усіх заручників і політв'язнів - лише тоді можливий діалог нової України з новою Росією. Заявив у Вільнюсі на опозиційному ІІІ Форумі вільної Росії лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Наливайченко виокремив три ключові вимоги для такого діалогу.

«По-перше необхідно повернути Крим і звільнити тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, вивести заідти свої війська і спецслужби. Потім  звільнити усіх громадян України, які незаконно утримуються в заручниках, та політв'язнів у РФ, зокрема, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Миколу Карп'юка, Станіслава Клиха, Ахтема Чийгоза, Романа Сущенка, Ільмі Умерова та всіх інших. Третьою складовою є притягнення до відповідальності осіб, причетних до розгортання агресії, скоєння злочинів проти людяності»,- наголосив політик.

Він підкреслив, що для відновлення діалогу між двома країнами ця вимога є незмінною і до діючого сьогодні в Росії режиму, і до тієї влади, яка неминуче рано чи пізно прийде йому на заміну.UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації