Наливайченко: Янукович має постати не перед Оболонським судом, а перед спецтрибуналом

11:46, 08 червня 2017

лідер Руху "Справедливість"

«В Україні необхідно створити спеціальний суд для розслідування злочинів проти людяності, вчинених під час Революції гідності.» – лідер Руху "Справедливість"

В Україні необхідно створити спеціальний суд для розслідування злочинів проти людяності, вчинених під час Революції  гідності. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

 
Він зауважив, що при всій повазі до Оболонського суду Києва – це не той судовий рівень, на якому має розглядатися справа Януковича. «Усі депутати мають набратися політичної волі і створити в складі нового Верховного суду спеціальний суд, спеціальну палату, трибунал  над злочинами проти революції гідності, вчиненими Януковичем та його поплічниками», - наголосив Наливайченко. При цьому зауважив, що про необхідність створення такого трибуналу говорить вже давно і навіть у свій час  розробив та подав президенту відповідний законопроект.    
 
Наливайченко також наголосив, що силовики – поплічники Януковича також мають постати перед судом. «Через них сталася російська агресія. Через них неготова була держава на те, щоб протидіяти агресії. Тому – і міністр  оборони, і голова СБУ  тих часів, і керівництво МВС, податкової повинні постати перед судом», – сказав він.
 
Наступним надважливим завданням, за словами лідера руху "Справедливість", є повернення вкрадених Януковичем та його поплічниками коштів. «Ви бачите тільки верхівку айсбергу. Насправді головні кошти, які були викрадені з нашої держави, і які так потрібно повернути у державний бюджет, знаходяться у Люксембурзі, Ліхтенштейні, Латвії, Кіпрі. В банках на рахунках, в тому числі і особистих, усіх  поплічників Януковича та членів його сім’ї. Там набагато більші суми, мільярди доларів», - сказав Наливайченко.
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації