Наливайченко: боротьба з корупцією має початися зі зняття недоторканості з депутатів та президента

11:41, 08 червня 2017

лідер Руху«Справедливість»

«Про початок реальної боротьби з корупцією можна буде говорити коли з народних депутатів буде знята недоторканість»–лідер Руху«Справедливість»

 
Про початок реальної боротьби з корупцією можна буде говорити, коли з народних депутатів буде знята недоторканість. Про це в інтерв’ю телеканалу "112. Україна" заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.
 
«Я вважаю, що найголовніше і давно вже треба було зробити – зняти недоторканість з усіх народних депутатів. Як тільки це зроблять – тільки тоді можна буде говорити про початок боротьби з корупцією», - заявив він.
 
Наступним кроком, за  словами Наливайченка, має стати зняття недоторканості з інших чиновників включно з президентом: «І тоді кожен при посаді знає – імунітету у тебе вже немає, і як тільки ти візьмеш хабар – ти вже не ухилишся від кримінальної відповідальності».
 
«Всі мають бути рівними перед законом. Ніякого імунітету», - додав він.  
 
Коментуючи подання Генпрокуратури про зняття недоторканості з трьох народних депутатів за результатами перевірки їх електронних декларацій, Наливайченко  зауважив, що таких «шухлядників» є набагато більше. «Шухлядники – тому що вони у шухлядах поховали готівку, яку накрали після того, як прийшли в парламент. Їх там сотні. Чому тільки три?», - зауважив Наливайченко.
 
«Моє розуміння справжньої боротьби з корупцією – це зняти недоторканість з усіх народних депутатів і всіх поставити рівними перед законом», - наголосив лідер Руху "Справедливість".
 
Він також вкотре наголосив на необхідності створення Антикорупційного суду. «І він потрібен був ще два роки тому, коли було створено НАБУ», – зауважив він.
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації