Ціла цивілізація знищувалася і спалювалася

11:20, 08 червня 2017

В. Наливайченко

В. Наливайченко про розкриття архівів СБУ та НКВД з депортації кримських татар та «план повернення Криму»

В. Наливайченко про розкриття архівів СБУ та НКВД з депортації кримських татар та «план повернення Криму»
 
Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що Крим було втрачено через системну помилку української влади. «Ключовою помилкою усіх українських гілок влади, зокрема, і президентів, було те, що представники кримськотатарського народу були майже не представлені в українських органах влади, як і на території України, так і в Криму. Маю на увазі уряд, суди, правоохоронні органи, зокрема, - СБУ», - наголосив політик в ефірі каналу ATR.
 
Крим було втрачено, але є шанс повернути, зауважив політик, який має власний «план повернення Криму». На переконання Наливайченка, відстоювати власні національні інтереси представникам кримськотатарского народу потрібно у новоствореному  легітимному урядові Кримської автономії. 
 
«На території України треба запустити всі механізми і державну підтримку на навчання, роботу та підготовку кримськотатарської еліти. Вони мають опікуватися питаннями самоврядування, вести реєстр населення Криму та усіх земель. Знати, хто втратив нерухомість і бізнес у Криму», - наголосив він.
 
Екс-голова СБУ навів приклад, як після зради кримської СБУ і, зокрема, «Альфи», на території України були створені нові підрозділи кримської служби безпеки, пізніше так само була створена і прокуратура Криму.  
 
«Крим ми точно будемо повертати, і ці інститути, люди, еліта кримськотатарского народу готуватиме підґрунтя для повноцінного повернення на рідну землю. Ця земля належить їм, а не агресору», - наголосив лідер Руху «Справедливість».
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації