Дитяче Свято від «Справедливості» пройшло вихідними в Чернігові

13:54, 06 червня 2017

Дитяче Свято

В Суботу, 3 червня в сквері, навпроти МегаЦентру відбулося "Свято дитячих посмішок" від Чернігівської організації Руху В. Наливайченка «Справедливість».

В Суботу, 3 червня в сквері, навпроти МегаЦентру відбулося "Свято дитячих посмішок" від Чернігівської організації Руху В. Наливайченка «Справедливість».

Дітлахи мали можливість прийняти участь в рухливих іграх разом з професійними аніматорами, спробувати свої сили в двобої з Лицарем або сфотографуватися з ним, залишити свій особистий малюнок на асфальті, розфарбувати та прикрасити розмальовки та ще багато іншого.

Які ж ігри без винагороди – кожен з дітлахів отримав солодкі подарунки, дитячі напої, надувні кульки та іграшки за участь у конкурсах!

Загалом в «Дитячому Святі від «Справедливості» прийняло участь більше ста дітей з батьками! І батьки, і діти залишали свято втомленими, але задоволеними!

Зауважимо, що такі свята для дітей від Чернігівської організації Руху В.Наливайченка «Справедливість» проводяться постійно, адже діти – це найголовніший скарб нашого суспільства і від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни!

Прес-служба Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації