Анонс: Новий літній хіт Злата Огнєвіч вперше заспіває саме в Чернігові

14:50, 10 травня 2016

Культура
Злата Огнєвіч в Чернігові

Анонс: Новий літній хіт Злата Огнєвіч вперше заспіває саме в Чернігові

Вже на цьому тижні, 15 травня, до Чернігова завітає українська співачка Злата Огнєвіч, тож журналісти сайту ProCN зв’язалися з артисткою телефоном та дізналися, що саме вона зі своєю командою готує для чернігівських шанувальників.

В ексклюзивному коментарі співачка розповіла, що в рамках українського туру «Запали вогонь» під кожне місто готується окрема програма. Для чернігівських прихильників Злата заспіває пісню, яка ще не лунала з жодної сцени – «За літом, за весною».

Танцювальний літній хіт «За літом, за весною» написаний в сучасному музичному стилі тропікал-хаус. Співачка розказала, що вони разом з композитором Михайлом Некрасовим цю пісню відчули саме так. Нині тривають зйомки кліпу, який має з’явитися влітку. «Ця робота буде однією з найскладніших», - розповіла нам Злата Огнєвіч.

Українська виконавиця також нагадала, що концертна програма у різних містах не повторюється. Зумовлено це тим, що творча команда Злати Огнєвіч готує її під впливом різних емоцій.

Якщо немає натхнення, то ту чи іншу пісню я не співаю. Одного разу, навпаки, прямо на сцені я відчула, що саме зараз потрібно виконати «Adagio», хоча в програмі цієї пісні не було. Звісно, основна частина концерту складається заздалегідь, адже до програми включені особливі флешбеки, мізансцени тощо. Але під час генеральної репетиції наша команда може відкрити «музикальну скриньку» та дістати звідти щось особливе.

розповідає Злата Огнєвіч.

В Чернігові співачка жодного разу не була, але коли мова заходить про наше місто, то вона пригадує студентські роки.

Коли я навчалася у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, то зі мною в кімнаті жила дівчина з Чернігова. Вона постійно привозила із дому дуже смачні кекси. Ми їх так любили, тож Наташі завжди залишався лише маленький шматочок.

З посмішкою пригадує Злата Огнєвіч.

Співачка також розповіла нам, що графік українського туру прописаний доволі щільно, тож подивитися Чернігів, як і більшість концертних міст, вийде лише через вікно автобусу. Проте, журналісту сайту ProCN Злата Огнєвіч пообіцяла, що якщо в графіку знайдеться вільний час, то вона обов’язково прогуляється історичним Черніговом.

Отже, 15 травня о 19:00 в Міському палаці культури Злата Огнєвіч чекає на своїх прихильників разом із новим літнім хітом «За літом, за весною». Втім, побачити її можна буде й перед концертом, адже о 13:00 співачка здійснить благодійний візит до ТРЦ «Hollywood», під час якого влаштує для своїх прихильників автограф-сесію.

Злата Огнєвіч в Чернігові

Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич
Злата Огневич в Чернігові

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації