США триматимуть руку на пульсі врегулювання ситуації на Донбасі і повернення Криму, – Лубківський

19:28, 26 травня 2017

Лубківський

Сполучені Штати триматимуть руку на пульсі врегулювання ситуації на Донбасі і повернення Криму, заявив в ефірі каналу 112

Сполучені Штати триматимуть руку на пульсі врегулювання ситуації  на Донбасі і повернення Криму, заявив в ефірі каналу 112.ua координатор руху "Справедливіть", посол Маркіян Лубківський.
 
Водночас, коментуючи протокольну зустріч президента США Дональда Трампа і міністра закордонних справ Павла Клімкіна, він зостеріг українських дипломатів від недооцінювання дипломатії країни-агресора.
 
"Я би звернув увагу на заяву Трампа, який закликав обидві сторони домовлятися про мир. Варто відчути, що це: грізна риторика чи пошук компромісів? Не можна недооцінювати роботу російських дипломатів. Вони працюють серйозно",- зауважив Лубківський.
 
На переконання дипломата повноцінно оновлений Нормандський формат запрацює із вересня, коли пройдуть вибори у Німеччині.
 
"США самі будуть визначати свою участь форматі врегулювання. Але їхня присутність у переговорах  може бути першим дипломатичним успіхом США в питаннях врегулювання ситуації на Донбасі", - підкреслив координатор руху "Справедливість". 
Він висловив сподівання, що анонсована зустріч президентів США і України таки відбудеться найближчим часом.
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації