Правоохоронні органи мають повернутися до співпраці з патріотичними організаціями

19:09, 26 травня 2017

Валентин Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко переконаний, що правоохоронцям треба повернутися до тісної співпраці з патріотами.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко переконаний, що правоохоронцям треба повернутися до тісної співпраці з патріотами. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112. Україна".

Коментуючи події у Дніпрі, де «титушки» та поліція побили воїнів АТО, екс-голова СБУ закликав правоохоронців публічно відзвітувати, хто є замовником та організатором провокацій 9 травня.

«Відсутність покарання за злочини під час Революції Гідності відгукнулися вже 9 травня цього року трагічними подіями у Дніпрі, зухвалими і цинічними у Одесі, Харкові, Миколаєві та інших українських містах», - наголосив він. 

Наливайченко підкреслив, що  відсутність публічного трибуналу, публічного суду над Януковичем і його каральними органами призвели до трагедії і «шабашу у Дніпрі»: «Відсутність покарання силовиків з попередньої влади, які за потуранням влади цієї знов поховалися у силових органах і працюють там досі, ще призведе не дj однієї трагедії. Це підриває сильно і чутливо національну безпеку нашої держави. Найголовніше підриває довіру людей до правоохоронців», - зазначив лідер Руху «Справедливість».

На його переконання, трагічних подій можна було б уникнути, якби правоохоронні органи тісніше співпрацювали з патріотичними організаціями. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації