Наливайченко: на виборчі дільниці повернулися найгірші злочинні практики

18:58, 26 травня 2017

Наливайченко

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що на виборах до місцевих ОТГ зафіксовано найгірші злочинні практики

Наливайченко: на виборчі дільниці повернулися найгірші злочинні практики
 
Фальсифікації виборів відбуваються, як за часів Януковича 2011-12 років
 
Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що на виборах до місцевих об‘єднаних територіальних громад зафіксовано найгірші злочинні практики: підкуп виборців, каруселі, залякування людей.
 
«30 квітня відбулася друга хвиля виборів до об’єднаних територіальних громад. Я сам проїхав з активістами руху «Справедливість» і бачив порушення особисто. Козелецький район Чернігівської області. Знаєте, що там відбувалося замість нормальних виборів? Джипи без номерів, в яких бриті титушки залякували виборців. Позбавляли людей їхнього конституцвйного права проголосувати за свого обраного кандидата», - наголосив Наливайченко.
 
Також він навів інші обурливі приклади, коли на Черкащини вкидають бюлетені пачками, аби зірвати вибори, а на Закарпатті з метою залякування кандидата на посаду міського голови і який має 30 відсотків підтримки людей, спалюють машину.
 
«Зараз на дворі 2017 рік. Ми вимагаємо засудження Януковича. А в нас знову залякують виборців, роздають по 300 гривень за голос, підвозять на машинах-знову "каруселі". Знову вкиди бюлетенів. Навіть повернулася практика заклеювання камер відеоспостереження, там де вони ще залишилися на дільницях. Знов повернулися фальсифікації виборів, які так обурювали всіх нас в 2011-12 роках», - зазначив Наливайченко.
 
Він наголосив, що відповідальність влади - позбутися найгірших злочинних практик. Усі задокументовані факти мають бути розслідувані.
 
«Не може бути ситуація в країні, коли ми всьому світу говоримо, що ми покараємо злочинців часів Януковича, але в той же час на весь світ демонструємо, навіть на місцевих виборах кричущі порушення: знов титушки, залякування, підкуп виборців», - підкреслив лідер руху «Справедливість».
 
 
Усі факти правопорушень на виборах Наливайченко пообіцяв передати до міжнародних інституцій.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації