На вихідних у Чернігів «завітає» найбільший ріжок морозива в Україні

Найбільше морозиво в Україні

Найбільший ріжок морозива в Україні

7 та 8 травня чернігівці та гості міста мають нагоду взяти участь у фестивалі морозива. Зокрема, містяни матимуть можливість скуштувати нові види холодного десерту та стануть свідками встановлення Національного рекорду України.

Про торгово-розважальний центр «Hollywood» інформує на своїй сторінці у Facebook, адже саме він й став майданчиком для реалізації цього задуму.

Так, у неділю о 15:00 для чернігівців свято морозива в центральному холі торгово-розважального центру «Hollywood» влаштує торгова марка «Ласунка». Втім, найочікуваніший гість, безперечно, 100 кілограмовий ріжок морозива, який завдяки своїм габаритам має потрапити до Національного рекорду Україні. Одразу після фіксації якого долучитися до дегустації «холодного велетня» зможе кожен охочій.

До речі, тиждень тому в ТРЦ «Hollywood» вже було встановлено Національний рекорд України. Тоді розважальний центр разом із Креативним творчим об’єднанням «Академія зірок», Міським палацом культури та чернігівською дітворою організували масове та одночасне биття пасхальних яєць.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації