Студенти зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни та згадали воїнів АТО

19:19, 06 травня 2016

Суспільство
Студенти вшанували ветеранів та учасників АТО

Студенти вшанували ветеранів та учасників АТО

Сьогодні, 5 травня, біля Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г Шевченка зібралися студенти, учні загальноосвітніх шкіл і кадрові військові, щоб віддати шану ветеранам Великої Вітчизняної війни та згадати загиблих випускників університету.

На заході були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, а також матері загиблих бійців. Згадували таких бійців як: Іщенко Андрій, Бушнін Євген, Запека Віктор, Найдьон Олександр, Говорощенко Сергій, Бруй Микола – Герой України. Микола був командиром свого 2-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти механізованого батальйону 1-ї окремої гвардійської танкової бригади, і завдяки його подвигу, коли він прикривав відхід підрозділу, побратими змогли вивести із засідки терористів  під Луганськом, цілий БТР.

Дорогі ветерани, на жаль, з кожним роком вас стає все менше, і менше. Ми вітаємо вас, з тою великою перемогою, що ви досягли. Від усього колективу та від себе особисто, щиросердечно вітаємо вас з цим великим святом. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, натхнення. Ми з великою честю пам'ятаємо всі ваші подвиги, і будемо намагатись, бути гідними вас. Зі святом!

привітав ветеранів ректор ЧНПУ Микола Носко.

Для них, студенти та випускники університету виконували фронтові пісні, сучасні армійські композиції, читали вірші та на завершення, студенти факультету фізичного виховання підготували костюмовану, хореаграфічну постановку під акомпанемент всім відомої пісні - "Смуглянка"!

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації