Виконком виділив гроші на пляж, фонтани та реконструкцію постаменту від пам’ятника Леніну

18:10, 05 травня 2016

В Чернігові
пам'ятник Леніну в Чернігові

Постамент від пам'ятника Володимиру Леніну в Чернігові. Фото: Народний рух України

Виконком Чернігівської міської ради сьогодні, 5 травня, погодив виділення коштів на будівництво декількох фонтанів у центрі міста, облаштування «Золотого пляжу» та реконструкцію постаменту, що залишився після «падіння» пам’ятника Володимиру Леніну.

Гроші для облаштування Чернігова були виділенні під час останньої сесії міськради, втім виконком мав вирішити, куди саме їх витратити.

Влада обіцяє зробити «Золотий пляж» цивілізованішим

На проведення робіт на Чернігівському «Золотому пляжі» виконком вирішив виділити 2 млн грн. Зокрема, заплановано відремонтувати дорогу, встановити дитячий майданчик та декілька МАФів тощо.

Волейбольний майданчик на «Золотому пляжі» обійдеться бюджету міста в 126 тис грн, а дитячий майданчик – у 250 тис грн. На будівництво паркової та під’їзної дороги закладено 800 тис грн., а на облаштування об’єктів благоустрою та малих архітектурних форм (МАФів) передбачається виділити ще 924 тис грн.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому виконком передав комунальному підприємству «Парковка і ринок» в оренду так звані «пляжі» на річці Стрижень біля РЛП «Ялівщина» та на берегах Десни біля готелю «Брянськ», човнової станції в мікрорайоні «Бобровиця», за пішохідним мостом зліва та на гідрокар’єрі в мікрорайоні «Лісковиця». Це дає право КП «Парковка та ринок» надавати платні послуги: оренда лежаків, продаж вуличної їжі, паркування тощо.

У Чернігові відремонтують старі фонтани

Відремонтують в Чернігові й фонтани, адже на це з бюджету міста виконком вже виділив 3,5 млн грн. Левова частина коштів піде саме на реконструкцію фонтанів навпроти торгівельно-розважального центру «Мегацентр» та на Валу. Проте, частина грошей витратиться й на ремонт фонтанів на Алеї Героїв та у сквері ім. Попудренка.

Як повідомляє начальник управління ЖКГ міськради Ярослав Куц, обладнання в «музичному фонтані» неякісне, тож його слід замінити. Ремонтні роботи почнуться в травні та завершаться в червні цього року.

Нагадаємо, що допомогти в будівництві дитячого садочку в мікрорайоні «Масани» зголосилася держава, тож бюджет Чернігова заощаджує 40 млн грн. Зокрема, цьогорічна економія сягає понад 11 млн грн. Чернігівський міський голова запропонував витрати 8 млн грн. на дороги, а решту – на фонтани.

В рамках благоустрою міста буде відремонтований й постамент від пам’ятника Леніну

Виконком також виділив 70 тис грн на ремонт постаменту, на якому раніше стояв пам’ятник  Леніну. Нещодавно шматок постаменту вже відремонтували, міськраді потрібно лише розрахуватися з виконавцем роботи.

За повідомленням Чернігівської крайової організації Народного руху України, три нові гранітні брили розміром 1х1 м були встановлені напередодні 1 травня. Нагадаємо, що пам’ятник Володимиру Леніну в Чернігові повалили 21 лютого 2014 року. Символічно, що нині частину парку, де раніше стояв цей радянський символ, назвали площею Героїв Небесної Сотні.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації