Андрійченко балотується в Козелецьку ОТГ

15:42, 26 квітня 2017

 Суспільство Вибори
Андрійченко балотується

12 кандидатів від Руху «Справедливість» ідуть на вибори в Козелецьку ОТГ.

Дванадцять кандидатів від Руху «Справедливість» ідуть на вибори в Козелецьку об’єднану територіальну громаду. Їх приїжджав підтримати в Козелець і Чернігів лідер громадсько-політичного руху Валентин Наливайченко.

Серед кандидатів і Яна Андрійченко. А не відомий, уже колишній, чернігівський депутат міськради Ігор Андрійченко. Останній, до речі, стає тренером з психології,і уже запрошує на свої тренінги.

А ось Яна Андрійченко активна в козелецькій команді Руху «Справедливість». Вона на фото поруч з Валентином Наливайченком під час форуму кандидатів його команди у Рівному на знімку нижче.

Андрійченко з Наливайченком також була Козелецькій центральній районній лікарні, за яку має відстоювати разом з командою «Справедливості» в об’єднаній територіальній громаді.

А на зустрічі із козельчанами та 12-ма кандидатами Яна крайня справа. Наливайченко затвердив сформовані програму перших кроків команди Руху «Справедливість» в новій об’єднаній територіальні громаді – це збереження Козелецької лікарні та очищення річки Остер, а наведення порядку в Козельці.

Кандидати від Руху «Справедливість» вирішуватимуть всі питання, з якими йдуть на вибори, і які виклали в своїй програмі.

Отже, це команда у складі: Анатолій Адаменко округ № 1, Тетяна Бардаченко -№2, Тетяна Дубинська - №5, Яна Андрійченко - №6, Світлана Плиска - №11, Юрій Голубчук - №14, Олег Закревський - № 16, Андрій Пищолка - №18, Яна Мельник - №19, Натілія Ткач - №23, Людмила Боголєй - №25, Оксана Билим - №26.

Звичайно при допомозі чернігівської та всеукраїнської команди Руху «Справедливість».

 

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації